Reklama zdarma snadno a rychle

Internet je přehlcen e-shopy, ať už se jedná o potraviny, léky, elektroniku, nábytek či dokonce domy na klíč. Chcete-li však uspět ve svém oboru i u široké veřejnosti, musíte být vidět nebo slyšet. Pryč jsou ty doby, kdy jsme se museli spoléhat na obchody či firmy z nejbližšího okolí. Zboží se nakupovalo v nejbližších prodejnách, bez toho aniž bychom věděli, že v sousedním městě je stejný výrobek levnější. Prodejci a poskytovatelé služeb spoléhali na místní občany, kteří tvořili jejich poptávku. Dnes se však tito lidé mohou obrátit i na firmu z druhé strany republiky. Proto vznikly e-shopy a propagační webové stránky, které mohou oslovit mnohem širší veřejnost než jen tu lokální.
spěch v mobilu
Viditelnost
Na internetu se však musíte snažit zviditelnit. K tomu vám pomůže online marketing. Reklamy, blogy, sociální sítě, videa, audia … Nejste-li zrovna moc při penězích, nevěšte hlavu, existují i způsoby, které vás nebudou stát ani korunu navíc. Bude jen potřeba váš čas a trochu improvizování.

Facebook – nenásilná propagace

Jste-li uživatelem sociální sítě facebook, jistě jste již narazil na nějakou stránku prodejce, který si takto založil komunitu svých fanoušků. Tento způsob reklamy můžete využít i vy.
1.       Založíte si stránku, kterou nejlépe pojmenujete stejně jako váš e-shop nebo jméno firmy.
2.       Nejdříve stránku začnete sdílet mezi svými známými, kteří se přihlásí k odběru vašich statusů a tím se začne tvořit a rozšiřovat síť klientely
3.       Budete-li mít pocit, že sdílení mezi uživateli facebooku je pomalé, můžete si pomoct malou, nenáročnou soutěží o nějaké vámi nabízené produkty či služby. Stanovíte si podmínky soutěže. Například:
–          Stát se fanouškem dané stránky – tedy dát stránce „Like“ „To se mi líbí“.
–          Sdílet (nejlépe veřejně) daný příspěvek o soutěži.
–          Oznámíte, že po dobu jednoho týdne budete v náhodných časech dávat na své stránce soutěžní otázky, a poslední den bude potřeba dát odpovědi pod určený příspěvek.
–          Nebo dáte za úkol okomentovat váš příspěvek
–          Nebo požádáte o označení dalších osob pod příspěvkem třeba za záminkou, komu by danou výhru věnovali a proč.
komunikace na síti
Takovou to reklamou si můžete přilákat ne jenom fanoušky vaší facebookovské stránky, ale taky potencionální klientelu, které se dostanete díky této sociální sítě do povědomí.

Reklama zdarma snadno a rychle
4 (80%)3