Jak na to?

Samozřejmě, že vlastními silami asi jen stěží! A váš zubní lékař? Ten tak maximálně doporučí smíření. Smíření se s faktem, že tak to musí už jednou provždy zůstat. Přátelé, ale to je holý nesmysl! Rovnání zubů není jenom případ dětí a mladistvých! V každém věku si můžete dopřát krásný rovný chrup, co oceníte nejen vy, ale celé okolí! Ptáte se, jak na to? Ptáte se koho oslovit, kde se poradit a co udělat? Máme pro všechny dokonalé řešení, jmenuje se ortodoncie Praha! Špičková zubní klinika, kde se problémům s chrupem věnují komplexně.
všechno má své řešení
Diagnostikují problém, pacientovi navrhnou řešení, vše s ním do posledního detailu konzultují, vykonají potřebná vyšetření, aby ve finále provedli zákrok, který ho zbaví jednou provždy problémů. Jen málokde se vám budou věnovat s takovou péčí a s takovým nasazením! Seznamte se na našich stránkách s moderní medicínou, ale raději se přijďte poradit osobně. Jde přeci o zdraví, tak je potřeba nečekat na zázrak, který se nestane a konat!

Ortodontická léčba

Nepodléhejte zbytečné panice, ortodontická léčba není až tak složitý proces. Je to jen jasná definice, pro jasný postup. Jak bude vypadat? Na začátku všemu předchází vstupní konzultace. Je potřeba problém pojmenovat, je potřeba ujasnit si klientovi potřeby a požadavky. Naprostou samozřejmostí je komplexní vyšetření.
špičkoví zubní odborníci
Abychom mohli stanovit úplnou diagnózu, musíme vědět, jak si váš chrup stojí. Nebojte se ani otisků zubů. Nebolí a pomohou nám odhalit anomálie a stavbu dásní. Nezbytnou součástí jsou rentgenové snímky. Je předpoklad, že pokud pravidelně navštěvujete zubního specialistu, rentgen není žádná novinka. Ujasníme si priority, nastavíme způsob léčby a pacienta seznámíme s každým krokem. Jsme špičkové ortodontické pracoviště. Pracují tady specialisté, kteří mají roky praxe a zkušeností. Pomohli mnohým, není důvod, proč by i vašemu úsměvu nepomohli zazářit v plné kráse!